O Kancelarii

GNZ LEGAL Gorzelnik Nentwig Ziębiński to polska niezależna kancelaria prawna, której działalności koncentruje się przede wszystkim na sektorach: energetycznym (odnawialne źródła energii, ropa i gaz, energetyka konwencjonalna, handel hurtowy energią elektryczną oraz paliwami gazowymi, branża paliwowo-naftowa) oraz infrastrukturalnym.

Kancelaria została utworzona przez doświadczonych prawników – alumnów czołowych polskich, jak i wiodących międzynarodowych kancelarii prawnych. Większość pracowników i współpracowników GNZ LEGAL również posiada doświadczenie w międzynarodowym środowisku dużych zagranicznych kancelarii prawnych.

Trzon naszej działalności to kompleksowe doradztwo dla przedsiębiorstw ze wskazanych wyżej sektorów, obejmujące usługi w szczególności takie, jak:

Każdy z partnerów GNZ LEGAL ma za sobą co najmniej kilkuletnie doświadczenie jako prawnik wewnętrzny przedsiębiorstwa (in-house counsel), dzięki czemu doskonale rozumiemy oczekiwania Klientów względem prawników zewnętrznych. To dzięki interdyscyplinarnemu doświadczeniu partnerów GNZ LEGAL oraz dzięki stałej współpracy GNZ LEGAL zarówno z renomowanymi butikowymi kancelariami specjalistycznymi w Polsce (np. z zakresu podatków, ochrony danych osobowych, praw własności intelektualnej i nowych technologii), jak i w wielu innych jurysdykcjach, jesteśmy gotowi zapewnić naszym Klientom pełen wachlarz usług doradztwa prawnego również w innych sektorach i branżach, a także w transakcjach i sprawach wymagających doradztwa na prawie obcym.